Tablet myTAB 11 Dual Core

mytab11_komplet_wizual


mytab_11_wizualJeżeli lubisz oglądać filmy siedząc niekoniecznie przed telewizorem, to myTAB 11 Dual Core jest właśnie dla Ciebie. Jest tak za sprawą panoramicznego (format 16:9) dotykowego wyświetlacza o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1024×600 pikseli. System Android 4.2.2 Jelly Bean, mocny dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A9 taktowany z częstotliwością 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM DDR3, czterordzeniowy procesor graficzny PowerVR SGX540. myTAB 11 Dual Core jest optymalnym połączeniem wygody użytkowania z dobrymi osiągami.Specyfikacja

Podzespół Wartość
Procesor Rockchip RK3168 (ARM Cortex-A9 1,2 GHz Dual Core + PowerVR SGX540)
Pamięć operacyjna 1 GB DDR
Przekątna ekranu 10,1″
Rozdzielczość ekranu 1024 x 600 px
Kamery  2 Mpx – tył, VGA – przód
Wymiary 261 x 164 mm
Grubość 9 mm
Waga 560 gram
Wifi 802.11 b/g/n
3G Modem USB
mini HDMI Funkcja dostępna w tablecie myTab
USB microUSB 2.0
Złącze mini jack Funkcja dostępna w tablecie myTab
Pamięć wbudowana 8 GB
Pamięć zewnętrzna Micro SD do 32 GB
System operacyjny Android 4.2
Akumulator 5500 mAh

Funkcje tabletu myTab 11 Dual Core

Nazwa: Opis:
Android System Android 4.2.2 Jelly Bean – najnowszy system operacyjny firmy Google dla tabletów – niesamowite możliwości są pod twoją dłonią, a wszystkie aplikacje dostępne są w każdej chwili. Najnowszy klient poczty gmail czy przeglądarka to tylko początek tego, co odkryjesz w myTAB – resztę znajdziesz w Google Play Store, w każdym produkcie myTAB.
10_point Dziesięciopunktowy ekran dotykowy zapewnia niesamowitą frajdę w pracy z myTab – graj, pisz, rysuj, obracaj obrazy, mapy – wszystko to ze znakomitą jakością pojemnościowego szklanego ekranu.
Wszystkie produkty myTAB wyposażone są w technologię WiFi. Dzięki temu możesz bezprzewodowo łączyć się z wszechobecnymi hot spotami. Odbieraj, wysyłaj, przesyłaj dane, programy i pliki bez ograniczeń do sieci i na inne urządzenia. WiFi standard 802.11 b/g/n
Dzięki gniazdu USB 2.0 podłączysz wszystkie możliwe urządzenia, nośniki danych oraz zewnętrzne modemy 3G.
Daje to nam niesamowitą swobodę działania wymaganą przy mobilności tabletu.
Dostęp do tysięcy aplikacji z Google Play Internetowy sklep Google Play. Wystarczy coś kupić i pobrać na telefon lub tablet z Androidem – bez żadnej synchronizacji. Ciesz się tysiącami aplikacji na swój tablet.
10.1 Znakomity, jasny, pojemnościowy wyświetlacz o formacie obrazu 16:9 i przekątnej 10,1″.
Rozdzielczość ekranu: 1024 x 600 pikseli.
Gniazdo słuchawkowe jack Wszystkie produkty myTAB mają wyjście audio mini jack 3,5 mm , zapewnia to swobodne podłączenie słuchawek czy zestawów Hi-Fi.
Złącze HDMI Miej przyjemność z oglądania, zabawy i pracy w jakości HD, na każdym urządzeniu wyposażonym w technologię HDMI. Jeden ruch i jakość FULL HD, BluRay, przenosi się automatycznie z tabletu na Twój duży ekran. Doceń surfowanie po internecie wynikające z połączenia wygody tabletu i dużego obrazu na twoim telewizorze. Niezapomniana zabawa i wrażenia.
wbudowana kamera 2,0 Mpix Wszystkie produkty myTAB są wyposażone w przednią kamerę internetową, która pozwoli nam na swobodne prowadzenie wideo rozmów.
wbudowana pamięć Kłopoty z pojemnością pamięci? 16 czy 32 GB to za mało? myTab nie ma tych problemów – stosuj wymienne karty micro SD i nie przejmuj się zasobami pamięci w twoim tablecie.

Zawartość opakowania

mytab11_box_wizual

  • Tablet myTab 11 Dual Core
  • Ładowarka sieciowa
  • Przewód USB
  • Przewód dokujący (OTG) ze złączem USB
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna

Galeria

 mytab_11_wizualmytab_11_tylmytab11_box_wizual


 

Materiały do pobrania

Instrukcja obsługi tabletu myTAB 11 DC

Pozostaw odpowiedź